גיוסים בצעדים

המשאב החשוב ביותר בעסק הוא המשאב האנושי, אנחנו בצעדים ייעוץ והשמה חיים ונושמים את עולם הגיוס מדי יום ומבינים את צרכי מחלקות הגיוס בארגונים וחברות.

אנחנו עובדים עם מאות חברות מעולמות הפיננסים, קמעונאות, תקשורת, אקדמיה, מוסדות,  רכב וחברות שירותים טכנולוגיים, וערים לשינויים בעולם הגיוס ולצורך הגובר בכוח אדם איכותי.

בעולם התעסוקה הדינמי שהתפתח בישראל בשנים האחרונות, נושא הגיוס הפך למאתגר עוד יותר ומצריך חשיבה יצירתית וביצוע התאמות לעידן הנוכחי. אנחנו על זה! ביצענו את ההתאמות הנדרשות לעולם הגיוס החדש ואנו ממשיכים לתת פתרונות גיוס לשביעות רצון לקוחותינו. אנחנו בטוחים שנוכל לתת פתרון גם לך.

רוצה שנגייס עבורך עובדים? 

לקוחות שכבר מגייסים איתנו:

למה דווקא אנחנו?

יש לנו את הניסיון שבטח חיפשת– למעלה מ- 10 שנים שאנחנו מתעוררים בוקר, מגיעים למשרד, שותים קפה ומתחילים לגייס. המקצועיות שלנו בגיוסים, הידע הנצבר אצלנו ושיטות העבודה שפיתחנו עם השנים יעזרו לך למצוא מועמדים בצורה המיטבית והיעילה ביותר 

מקורות הפרסום הייחודיים שלנו –  כך נאתר עבורך את המועמדים האיכותיים ביותר– הצוות שלנו חולש על כל פלטפורמות הפרסום האפשריות המיועדות לחיפוש עבודה ומאתר מועמדים בדרכים יצירתיות ייחודיות לנו. השימוש במקורות הפרסום דינמי ומותאם לצרכי הגיוס שלך.

נחסוך לך זמן ומשאבים- זו המהות של עבודה מול חברת השמה. מגייסים ומגייסות בארגונים וחברות, מוגבלים לעתים בזמן ובמשאבים ולא יכולים לאתר ולסנן כמות מאסיבית של מועמדים בזמן קצר, במקרים אחרים יש הכשרה בפתח והזמן דוחק. פה אנחנו נכנסים לתמונה. המועמדים המגיעים דרך צעדים ייעוץ והשמה מגיעים מכוונים, ולאחר שעברו סינון ראשוני באמצעות ראיון מעמיק , כל שנותר לך הוא לבצע את תהליכי הגיוס והקליטה כמקובל בארגון שלך. 

צוות היועצים שלנו- מעבר לזה שמדובר בצוות של מקצוענים, היחס הכיפי והאווירה הטובה בפגישות ובשיחות עם צוותי הגיוס בארגונים מאפשרים קרקע פורייה להשמות בטוחות. 

גיוסים מוצלחים- אנחנו מאמינים בלדבר על המגרש. העובדות מספרות שיש לנו אלפי גיוסים מוצלחים למאות חברות לאורך השנים.

איך נעבוד יחד?

היכרות ראשונית, אפיון התפקידים והבנת צרכי הגיוס שלך-  מיד עם תחילת העבודה המשותפת שלנו מנהל/ת תיק לקוח מטעמנו ת/יצור עמך קשר להיכרות ראשונית והבנת צרכי הגיוס שלך אותם תעביר לצוות יועצים שיעבוד על המשרות.

 איתור מועמדים  – מנהל/ת תיק הלקוח י/תדאג לאתר את המועמדים הנכונים ביותר עבורך. השימוש במקורות הפרסום וממאגר מחפשי העבודה שלנו נעשה בהתאמה לצרכי הגיוס שלך ולאחר הבנת הצרכים ובירור מעמיק.

אבחון סינון ומיון קפדני- צוות יועצי ההשמה שלנו האמון על המשרות שלך יבצעו סינון ומיון של קורות חיים וראיונות טלפוניים מעמיקים על מנת למצוא לך את המועמדים המתאימים ביותר. בתום ראיון טלפוני מעמיק, נעביר לך את קורות החיים של המועמד/ת לעבודה בצירוף חוות דעת מפורטת לבחינת התאמה ראשונית.

זימון מועמדים לראיונות וביצוע מעקב עד לקליטה בארגון– אנחנו יכולים להיות שותפים פעילים בכל תהליך הזימון, וידואי הגעה, הכנה לראיונות ועד לקליטה בארגון תוך שקיפות מלאה והפרייה הדדית כל העת. לבחירתך.

 

מילים טובות מלקוחות